<< Poka wszystkie
Menad瞠r do spraw sprzeda篡 odszkodowa
Kategoria: Praca / Wsp馧praca /
Dodane: 7/11/2016 10:49:56
4 tygodnie temu
Menad瞠r Regionalny

Miejsce pracy: Wielkopolska/ lokalnie
Firma zajmuje si profesjonalnym uzyskiwaniem odszkodowa od firm ubezpieczeniowych. Prowadzimy sprawy zwi您ane z wszystkimi typami um闚 ubezpieczenia na terenie ca貫go kraju i za granic. Naszymi atutami s uczciwo嗆, rzetelno嗆 oraz ponad 10 letnie do鈍iadczenie w tematyce ubezpiecze/odszkodowa. Nasz Firm tworz prawnicy posiadaj帷y wieloletnie do鈍iadczenie oraz wiedz w zakresie obowi您uj帷ych przepis闚 oraz likwidacji szk鏚 ubezpieczeniowych. Nasze dzia豉nia s efektywniejsze a jednocze郾ie konkurencyjne cenowo w stosunku do us逝g 鈍iadczonych na rynku.
Opis stanowiska:
MENAD浩R dociera do os鏏 poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, podpisuje umowy i pe軟omocnictwa z klientem oraz kompletuje dokumentacj do sprawy odszkodowawczej. Zadaniem Menad瞠ra Regionalnego ds. Odszkodowa jest r闚nie budowa zespo逝 agent闚, wsparcie merytoryczne swojego zespo逝 oraz rozw鎩 sieci podmiot闚 wsp馧pracuj帷ych.
Wymagania:
• Do鈍iadczenie w sprzeda篡 odszkodowa.
• Wykszta販enie – minimum 鈔ednie
• Niekaralno嗆 i wysoka kultura osobista
• W豉sny samoch鏚 lub inna mo磧iwo嗆 niezale積ego transportu
• mile widziane osoby/firmy posiadaj帷e funkcjonuj帷e struktury sprzeda篡
Oferujemy:
• System indywidualnych szkole oraz wsparcie merytoryczne
• Sta陰, atrakcyjn pensj zgodnie z warunkami umowy agencyjnej lub umowy o wsp馧pracy wraz z dodatkow premi motywacyjn w sytuacji przekroczenia plan闚 sprzeda穎wych
• Dowolno嗆 w sposobie realizowania plan闚 sprzeda穎wych
• Ca趾owicie elastyczny czas pracy
Zainteresowanych kandydat闚 prosimy o przes豉nie swoich aplikacji na adres: odszkodowania@primus.biz.pl
Zapraszamy do zapoznania si z nasz stron internetow www.primus.biz.pl

Prosimy o dopisanie nast瘼uj帷ej klauzuli: Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Kontakt:
Dominik 奸帷zka
Telefon:
517 975 176

Ods這n: 186
      Zobacz Katalog K璠zierzy雟kich Wizyt闚ek

K犵ZIERZY垶KIE OGΜSZENIA
www.kk.net-ogloszenia.pl