<< Poka wszystkie
Praca w Holandii - wyjazdy w niedziel
Dodane: 30/11/2016 09:36:14
tydzie temu
Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku us逝g HR od 2006 roku. Do tej pory powsta造 oddzia造 w 8 miastach: 安idnicy, Legnicy, Wroc豉wiu, O豉wie, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Cz瘰tochowie oraz w Przemy郵u. Dzia豉lno嗆 firmy koncentruje si przede wszystkim na przeprowadzaniu proces闚 rekrutacyjnych dla klient闚 z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydat闚 na stanowisko:
PAKOWACZ/SORTOWACZ
Sko鎍zy豉/e szko喚 i nie wiesz co dalej?
My郵isz o pierwszej pracy, ale boisz si pracowa na czarno?
Jeste niepewny swojej przysz這軼i?
Nie czekaj i zaplanuj swoj przysz這嗆 ju dzi!
Wyjed z Nami do pracy w Holandii
GWARANTUJEMY CI:
legalne zatrudnienie, ubezpieczenie pracownicze, pakiet 鈍iadcze dodatkowych jak: mieszkanie s逝瘺owe, transport do pracy, pakiet szkole, sta陰 pomoc polskich Koordynator闚

Opis stanowiska pracy:
• sortowanie, pakowanie pr騜niowe kotlet闚, w璠lin, szasz造k闚
• kontrola jako軼i
• przygotowywanie towaru do wysy趾i do sklep闚
• prace porz康kowe stanowisk pracy
Wymagania:
• Wymagamy od Ciebie jedynie ch璚i i zaanga穎wania w wykonywane obowi您ki
• za鈍iadczenia o niekaralno軼i
• gotowo嗆 do wyjazdu od zaraz
Mile widziane:
• znajomo嗆 j. angielskiego
• prawo jazdy

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umow o prac
• ubezpieczenie pracownicze
• mieszkanie
• transport do pracy i z powrotem
• sta陰 pomoc polskich Koordynator闚
• pomoc w za豉twieniu spraw urz璠owych w Holandii
• pakiet szkole dodatkowych
Pomo瞠my zorganizowa Ci transport do Holandii bezpiecznie bezpo鈔ednio do Naszego biura gdzie podpiszesz umow.
Nie mamy 瘸dnych koszt闚 ukrytych! o wszystkim jeste informowany rzetelnie w trakcie rozmowy rekrutacyjnej telefonicznie lub bezpo鈔ednio w jednym z 8 Naszych Oddzia堯w.

Wy郵ij CV na adres e-mail:
pollux.przemysl@pollux-international.eu
Informujemy 瞠 skontaktujemy si z wybranymi osobami.

Kontakt:
pollux-international
Telefon:
503491090

Ods這n: 41
      Zobacz Katalog K璠zierzy雟kich Wizyt闚ek

K犵ZIERZY垶KIE OGΜSZENIA
www.kk.net-ogloszenia.pl