<< Poka wszystkie
Specjalista ds. telesprzeda篡
Dodane: 4/11/2016 09:10:10
miesi帷 temu
Zadania:

Bie膨ca obs逝ga klienta, realizacja zam闚ie;
Odpowiedzi na zapytania klient闚;
Promowanie i sprzeda produkt闚;
Dbanie o relacj z klientami;
Kszta速owanie dobrego wizerunku firmy;
Pe軟ienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produkt闚 do indywidualnych potrzeb;
Administracja i praca z wewn皻rznym systemem.

Wymagania:

Bieg豉 znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego;
Do鈍iadczenie na podobnym stanowisku b璠zie mile widziane;
Wysoka komunikatywno嗆 oraz rozwini皻e umiej皻no軼i interpersonalne;
Samodzielno嗆, umiej皻no嗆 rozwi您ywania problem闚;
Odpowiedzialno嗆 za powierzone dzia豉nia;
Motywacja i zaanga穎wanie;
Entuzjazm, dobre nastawienie i poczucie humoru;

Wymagania techniczne:

Posiadanie szybkiego i stabilnego 陰cza internetowego;
Miejsce w domu umo磧iwiaj帷e dogodne warunki do pracy.

Oferujemy:

Oszcz璠zamy Tw鎩 czas i pieni康ze – nie musisz nigdzie doje盥瘸 i to my dostarczymy Ci niezb璠ny sprz皻 oraz narz璠zia do pracy;
Stabilne oraz atrakcyjne warunki wsp馧pracy;
Premiowanie dobrych wynik闚;
System szkole;
Prac w polskiej firmie, kt鏎a daje mo磧iwo嗆 rozwoju na rynkach mi璠zynarodowych;
Mo磧iwo嗆 u篡wania na co dzie j瞛yk闚 obcych;
Przyjazn atmosfer pracy;
Mo磧iwo嗆 obj璚ia prywatn opiek medyczn Medicover oraz karta Multisport.

Aplikacje prosz sk豉da przez: http://career.homeglobal.com/cp/j/7311/s/394/specjalista-ds-sprzedazy-i-obslugi-klienta-jez-niemiecki-praca-zdalna-z-domu
Kontakt:
Homeglobal
Telefon:
222 428 447

Ods這n: 5
      Zobacz Katalog K璠zierzy雟kich Wizyt闚ek

K犵ZIERZY垶KIE OGΜSZENIA
www.kk.net-ogloszenia.pl