<< Poka wszystkie
Opieka Senior闚 w Wolfenbuettel - sprawdzona oferta :)
Dodane: 30/11/2016 14:40:01
3 dni temu
Je郵i szukasz uczciwej i wyp豉calnej firmy, kt鏎a b璠zie o Ciebie dba, do陰cz do grona pracownik闚 Winckler Personal. Nam zale篡 na Twoim zadowoleniu, dlatego staramy si jak najdok豉dniej sprawdza oferty, kt鏎e Ci proponujemy. Nie zwodzimy z逝dnymi zarobkami, gdy obustronne zaufanie to dla nas podstawa.
Dzi chcieliby鄉y zaproponowa Ci poni窺z ofert pracy:

Opis stanowiska:

Zach璚amy do aplikowania na nasz sprawdzon ofert w 38302 Wolfebttel. Do opieki jest tu 93-letni Pan Heini i 88- letnia Ma鹵onka, Helga. Pa雟two cierpi na pocz徠ki demencji i cukrzyc. Lubi wcze郾ie rano wstawa i drzema w ci庵u dnia. Pan ma za這穎n stomi - prosta w obs逝dze, tylko wymiana woreczk闚, nowa osoba zostanie wprowadzona. Dotychczas potrzebowali tylko dora幡ej pomocy syna, ale rodzina nie mo瞠 po鈍i璚a tyle czasu rodzicom i zdecydowa豉 si na opiek sta陰. Przychodz piel璕niarki lub syn (lekarz) by robi zastrzyki insuliny i kontrolowa stan zdrowia rodzic闚.
Pan porusza si przy pomocy balkonika, a Pani samodzielnie. Pani trzeba mie na oku, poniewa skacze jej poziom cukru i czasem trzeba poda jej szybko wody z cukrem lub wezwa syna mieszkaj帷ego kilka dom闚 dalej. Potrzebuj wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. Pani czasem wstaje w nocy by wyr闚na poziom cukru, ale nie trzeba do niej wstawa.
Mieszkaj w domu z ogrodem na wsi. Jest dost瘼 do internetu telefonu i TV. Zakupy s robione wsp鏊nie z rodzin ze wzgl璠u na odleg這嗆 od sklep闚. Zach璚amy do aplikacji, rodzina jest sympatyczna i pomocna, w gr wchodzi g堯wnie pomoc domowa i towarzyszenie, przypominanie o codziennych czynno軼iach. Wynagrodzenie 1200 euro, termin 21.12. lub 27.12.
Nasza opiekunka wprowadzi now osob w obowi您ki.
S wolne pi徠ki! ;)

OBOWI╴KI
 Pomoc przy wstawaniu,ubieraniu,toalecie i higienie cia豉;
 Pomoc w prowadzeniu domu, robieniu zakup闚, gotowaniu;
 Wsp鏊ne sp璠zanie czasu, rozmowy, towarzystwo.

WYMAGANIA
Co jest dla nas wa積e?
 Znasz j瞛yk niemiecki komunikatywnie lub dobrze i nie boisz si rozmawia.
 Jeste osob odpowiedzialn, troskliw i cierpliw, lubisz sp璠za czas z osobami starszymi.
 Nie masz na這g闚, je郵i ju tylko na堯g palenia rodziny mog zaakceptowa.
 Masz ju do鈍iadczenie zwi您ane z opiek nad osob starsz.
 Lubisz i potrafisz prowadzi dom i gotowa.
 Chcesz wyjecha na ok. 2 miesi帷e.
 Masz prawo jazdy i do鈍iadczenie w je寮zie samochodem.

OFERUJEMY
Co proponujemy?
 Oferujemy Ci legaln prac w oparciu o umow zlecenie wraz z ubezpieczeniem i odprowadzanymi sk豉dkami do ZUSu.
 Nasz konsultant b璠zie Ci wspiera w trakcie wyjazdu, wys逝cha i doradzi a w razie potrzeby porozmawia z rodzin u kt鏎ej b璠ziesz.
 Zorganizujemy dla Ciebie dojazd i powr鏒 oraz go op豉cimy.
 Otrzymasz wynagrodzenie podstawowe w granicach 1200 Euro, w dniu urodzin * + 50 Euro za polecenie kole瘸nki, kt鏎a z nami wyjedzie * + 160 Euro za polecenie niemieckiego klienta, * + 50 Euro za prawo jazdy, je郵i na zleceniu poruszasz si autem * + 50 Euro, je郵i zostaniesz pe軟e 3 miesi帷e lub d逝瞠j. W sumie mo瞠sz zarobi nawet do 1500 Euro, je郵i tylko zaanga簑jesz si we wsp馧prac z nami :)

KONTAKT Z BIUREM:
Skontaktuj si z nami!

Mo瞠sz zg這si si poprzez formularz w linku poni瞠j:

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Zadzwo: Opieka senior闚 – Niemcy, tel.: (22) 631 11 10
In篡nieria, przemys i produkcja – Niemcy, tel.: (22) 631 11 70
Rekrutacje sta貫 – Polska, tel. (22) 652 27 72
Napisz E-mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Wi璚ej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl
Dzi瘯ujemy za z這穎ne aplikacje i po鈍i璚ony nam czas.
Kontakt:
Winckler Personal
Telefon:
22 631 11 10

Ods這n: 2
      Zobacz Katalog K璠zierzy雟kich Wizyt闚ek

K犵ZIERZY垶KIE OGΜSZENIA
www.kk.net-ogloszenia.pl