Pracownik o profilu elektrycznym- Praca w okolicy Drezna- Darmowa kwatera
Dodane: 1/12/2016 11:33:02
3 dni temu
Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol Sp. z o. o. z oddzia貫m we Wroc豉wiu poszukuje os鏏 zainteresowanych prac sta陰 w Niemczech.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencje zatrudnienia:2150

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy poszukujemy kandydat闚 na stanowisko:
Stanowisko: Pracownik o profilu elektrycznym (bran瘸 automotive)
Miejsce wykonywania pracy: okolice Drezna
Opis stanowiska:
• Produkcja baterii do pojazd闚 elektrycznych presti穎wej marki samochod闚
• Kontrola jako軼i produkt闚
• Zapewnienie prawid這wego procesu produkcji
Wymagania:
• Wykszta販enie kierunkowe/uprawnienia: elektryk, elektronik, elektromechanik, elektromonter
• Mile widziane do鈍iadczenie w pracy elektryka/elektronika/elektromechanika
• Mile widziani absolwenci technik闚 oraz politechnik
• Znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym
Oferujemy :
• Sta貫 zatrudnienie w oparciu o Umow o prac opartej na prawie niemieckim
• Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro + dodatki
• Dodatki za nadgodziny +25%
• Dodatki za nocki +25%
• Dodatki za niedziele +50%
• Dodatki za 鈍i皻a +100%
• Prac w dynamicznie rozwijaj帷ej si firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pomoc w za豉twieniu wszystkich formalno軼i przed wyjazdem
• Pomoc u uzyskaniu niemieckich 鈍iadcze socjalnych: Kindergeld, Klasa Podatkowa
• Darmowe zakwaterowanie - pokoje max 2-osobowe
• Mo磧iwo嗆 podniesienia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• Mo磧iwo嗆 bezpo鈔edniego zatrudnienia u klienta (presti穎wa marka samochodowa)
Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie CV wraz ze zdj璚iem na adres e-mail: wroclaw@uniapol.pl lub kontakt pod nr tel. 512 089 906 / 668 846 516 / 507 075 237
Od kandydat闚 nie pobieramy prowizji.
Kontakt:
Anna
Telefon:
507 075 237

Ods這n: 2
      Zobacz Katalog K璠zierzy雟kich Wizyt闚ek

K犵ZIERZY垶KIE OGΜSZENIA
www.kk.net-ogloszenia.pl